Niniejsza strona internetowa i usługi świadczone przez Fundację MyMind Polska (jej pracowników, wolontariuszy , agentów i praktykantów) są regulowane przez niniejszy regulamin oraz dodatkowo przez regulamin poufności, politykę prywatności, umowę użytkownika i zasady anulowania rezerwacji.
Każdorazowe wysłanie e-maila, wiadomości przez formularz kontaktowy lub czat oznacza automatyczne zaakceptowanie regulaminu, zgodnego z umową użytkownika i polityką prywatności Fundacji MyMind Polska.

  1. Regulamin poufności
  2. Umowa użytkownika
  3. Polityka prywatności
  4. Zasady odwoływania sesji

Akceptacja regulaminu rozumiana jest z wyrażeniem zgody na przestrzeganie warunków opisanych w regulaminie i w punktach od 1 do 4. Jeśli nie chcesz być związany z warunkami niniejszego regulaminu, to proszę nie wysyłać żadnych wiadomości oraz nie używać stron internetowych: https://mymind.pl/ https://mymind.org/ https://e-mymind.org/.

Każdy klient, który chce skorzystać z usług MyMind proszony jest o zarejestrowanie w systemie MyMind Appointment.

System MyMind Appointment jest dostępny na stronie www.mymind.org / i jest zarządzany przez MyMind – organizacje charytatywną zarejestrowaną pod numerem CHY17600.

MyMind Centre zapewnia bezpośredni kontakt z psychologiem, psychoterapeutą lub osobą udzielająca wsparcia psychicznego. Pomoc może być udzielana w jednym z naszych gabinetów, lub poprzez Internetowy serwis „ e-MyMind “, link dostępny jest na stronie internetowej www.e-MyMind.org/ MyMind oferuje przystępne ceny. Aktualny cennik jest opublikowany i uaktualniany regularnie.

Ponadto, niektóre z usług są bezpłatne. Każdy klient korzystający z usług MyMind może dokonać wpłaty bezpośrednio poprzez przelew bankowy lub przez PayPal. Dane klientów są poufne i używane tylko na potrzeby MyMind i nie są udostępniane osobom trzecim.

Wysyłając e-mail z prośbą o pomoc / poradę, klient korzystający z usług automatycznie zezwala MyMind cytować opisane problemy i sytuacje opisane w emailu w celach edukacyjnych bądź naukowych. Dane osobowe klientów korzystających z usług MyMind pozostają anonimowe. Korespondencja pomiędzy klientami a pracownikami MyMind nie mogą być publikowane bez pisemnej zgody MyMind.

UWAGA:
W celu zwiększenia bezpieczeństwa przepływu danych MyMind Limited by Guarantee oraz Fundacja MyMind Polska używa techniki SSL (Secure Socket Layer) dla standardowej wymiany wiadomości typu e-mail. Staramy się wprowadzać nowe i udoskonalać już istniejące urządzenia zabezpieczające.