Organizacja charytatywna MyMind została założona w Irlandii w czerwcu 2006 przez Ashoka Fellow – Krystiana Fikerta. W 2014 roku powstała Fundacja MyMind Polska z siedzibą w Warszawie oraz wpisem do KRS 0000481334.

Naszą misją jest stworzenie łatwego i szybkiego dostępu do pomocy psychologicznej. Planujemy stworzyć sieć ośrodków oferujących pomoc psychologiczną, do których każdy będzie miał dostęp.

Już od 2014 roku osoby mieszkające w Warszawie i okolicach mogą korzystać z usług Fundacji MyMind Polska. W najbliższych latach planujemy ekspansję do kolejnych miast: Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk.

Chcemy zaoferować profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną dla osób indywidualnych, par, rodzin. Szczególnie ważne dla nas jest wspieranie osób dotkniętych depresją oraz ich bliskich.

 

 

Czym wyróżnia się MyMind:

  • krótki okres oczekiwania na spotkanie z psychologiem / psychoterapeutą,
  • wczesna interwencja prowadzi do szybszego powrotu do równowagi psychicznej MyMind jest alternatywą do modelu medycznego,
  • nie proponujemy przyjmowania leków jako sposobu rozwiązania problemu, stosujemy ten sposób leczenia wtedy gdy jest konieczny usługi MyMind są niedrogie w porównaniu do ofert innych organizacji i firm, zapewniamy usługi bezpłatne bądź w cenie zredukowanej dla osób których nie stać na zapłacenie pełnych kosztów.

Przejdź do: